.

בית חכם בלי קידוחים זה A-PLUS

מוצר ה A-Plus המהפכני חוסך חציבות והשחלות מיותרות של מספר כבלים, ומספק לכם כיסוי אלחוטי מלא בכל חדר בבית.

 

השאירו פרטים

וה A-plus בדרך אלייך!

מיני נתב אלחוטי

המאגד 5 פתרונות תקשורת במוצר אחד!

מה בא ה A-Plus  לפתור?

ה A-Plus נותן מענה לבעיה מוכרת וכואבת בבתים קיימים וחדשים, שבהם הנתב של ספקית האינטרנט ניצב בדרך כלל בצורה לא אסתטית בממ"ד, או כלוא בחדר של בטון וברזל אשר יוצר כלוב אלקטרו-מגנטי. מצב אשר גורם לבעיות קליטה למשתמשים ולמכשירים המתממשקים לרשת הביתית שרק הולכים וגדלים.

אז מה ה A-Plus חוסך?
ה A-Plus חוסך את הצורך ברכישת מספר קווי אינטרנט נפרדים (פתרון אשר נפוץ בבתים פרטיים\וילות בעלי מספר מפלסים), ומאגד 5 פתרונות תקשורת במוצר אחד, מיני נתב עם 2 שקעי רשת, שקע USB להטענת מכשירים סלולריים, שקע טלפוניה ונתב אלחוטי היכול לשמש כמגדיל טווח, מגשר, ונקודת גישה אלחוטית.

ה A-Plus גם חוסך חציבות והשחלות מיותרות של מספר כבלים כגון חשמל רשת וטלפוניה, וזאת מכיוון שה A-Plus אשר תומך בתקן (POE (Power Over Ethernet מסוגל להעביר מתח, נתונים ותקשורת על כבל רשת אחד!

לקוחה מספרת

"ראיתי את המוצר בתערוכה מקומית. אני בעלת עסק שעובד מהבית והמשרד שלי הוא חדר תקשורת אחד גדול.   עצרתי להתעניין וקיבלתי הסבר מפורט על החסכון האופציונלי - כאשר משתמשים בשקע אחד "חכם" ומקבלים מוצר שבעצם חוסך המון כבלים שנמצאים לי היום מאחורי השולחן וכל אחד מהם מחובר למכשיר אחר.  בגלל המחיר הנוח והיתרונות - לא היה צריך לשכנע אותי הרבה ... מסתבר שגם בחרתי במוצר שבאמת נתן את ההוכחה בשטח"

מירב זרח - עיצוב במחשבה תחילה, איזור השרון

מיני נתב אלחוטי

המאגד 5 פתרונות תקשורת במוצר אחד!

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון:   077-2045522 / 050-3332491 | פקס: 077-2045511

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.